Atlikėja Dagna apie pradžią muzikoje: „Televizija padeda, tačiau neužtikrina populiarumo“

Atlikėja Dagna apie pradžią muzikoje: „Televizija padeda, tačiau neužtikrina populiarumo“

 

 

Atlikėja Dagna savo kelią muzikoje pradėjo daugiau nei prieš penkis metus. O pirmuosius žingsnius žengė tuomet dar tik antrame „Lietuvos balso“ projekto sezone. Gavusi paskatinimą dalyvauti iš ją supančios aplinkos ir norėjusi, kad Lietuva ją išgirstų, šiandieną Dagna tai vadina vienu geriausių sprendimų.


„Ši patirtis davė daugiau sceninės, muzikinės patirties. Pasirodymai tiesioginiame eteryje, intensyvus pasiruošimas, įvairūs interviu ir kiti koncertai tikrai buvo ne mažas iššūkis. Žinoma projektas davė ir didesnį žinomumą, didesnį gerbėjų ratą. Aš manau, kad tikrai kiekvienas dalyvaujantis tokiame projekte daugiau ar mažiau papildo savo muzikinį, sceninį bagažą”,- sako atlikėja.

Nuo pat pirmojo iki paskutinio sezono projektą stebėjusi Dagna sako, jog per tiek metų, „Lietuvos balsas“ tik tobulėjo – išlaikė savo esminį, muzikos kokybės ženklą, tikrų savo sričių profesionalų komandą. Pasak atlikėjos, esminis skirtumas tarp pirmųjų ir naujų sezonų, jog dalyviams pripažinimas ir žiūrovų dėmesys tapo ne vienintele priežastimi siekti nugalėtojo titulo – naujuose sezonuose atsirado ir dalyvius motyvuojantis piniginis prizas, jų muzikinės karjeros pradžiai.

Tačiau atlikėja pripažino, jog vien gerai pasirodyti projekte neužteko. Sunkiausias etapas prasidėjo užgesus televizinėms šviesoms ir pasibaigus projekto sezonui. Tačiau jau tuomet Dagna žinojo, jog tai laikas, kai reikia išnaudoti visas jai suteiktas galimybes.


„Reikia labai daug dirbti ir stengtis, kad per projektą gautą žinomumą sugebėtum išlaikyti. Žmonės labai greitai pamiršta tuos, kurie pagrindinio prizo nelaimi, atsiranda kiti projektai su kitais dalyviais. Televizija padeda, tačiau neužtikrina populiarumo, ir pačiam reikia įdėti daug pastangų savo žinomumo labui”,- sako atlikėja, pripažinusi, jog iškart pasibaigus projektui sulaukė daugiau susidomėjimo jos muzika, naujų koncertų ir kvietimų dalyvauti kituose muzikiniuose projektuose.

 

Nors nuo antro projekto sezono praėjo ne mažai metų, o Dagna jau spėjo įsitvirtinti muzikos pasaulyje, atlikėja sako neatmetanti galimybės, jog ją dar būtų galima išvysti muzikiniame televiziniame projekte.

„Niekada nesakyk niekada, bet kol kas tokios galimybės nesvarsčiau. Vis dėlto laimėjau trečią vietą, o tai yra tikrai neblogas įvertinimas. Mėgstu kelti sau naujus iššūkius, tikslus, tad vėl eiti į tą patį projektą manau būtų netikslinga”,- pripažįsta Dagna, kurios dabartinis pagrindinis tikslas muzikoje – didžioji tarptautinė scena ir solinis albumas.


„Lietuvos balsas“ šiais metais pradėjo registraciją į jau septintą projekto sezoną ir kviečia visus muzikos naujokus ir profesionalus surasti savo auditoriją ir atidaryti duris į didžiąją muzikos sceną. Dalyvauti kviečiami visi, savo vokalu nustebinti galintys dalyviai nuo 15 iki 60 metų.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.