Antrą vietą „Lietuvos balse“ laimėjusi Gabija Lokytė – iš muzikos pasaulio pasitraukti nežada

Antrą vietą „Lietuvos balse“ laimėjusi Gabija Lokytė – iš muzikos pasaulio pasitraukti nežada

 

Gabija Lokytė – atlikėja, šių metų „Lietuvos balso“ projekte nukeliavusi iki pat didžiojo finalo ir laimėjusi antrą vietą. Projektui pasibaigus nugalėtojos Monikos Marijos kelias muzikoje ryškus ir matomas, o apie Gabiją išgirsti tenka rečiau, tačiau atlikėja patikina – jos laikas dar tik laukia.

 

Mergina, projekto metu rengusi audringus pasirodymus scenoje ir susirinkusį didžiulį būrį gerbėjų, padėjusių jai išsilaikyti favoritų pozicijoje, pasibaigus projektui muzikiniame kelyje sako padariusi nedidelę pertrauką, leidusią jai atsikvėpti ir suprasti, ką daryti, kad projekto metu įsižiebusi jos žvaigždė, televizijos eteriui pasibaigus, ir toliau neužgestų.

 

„Visi tikrai žinome ne mažai istorijų, kai pasibaigus TV projektui ten buvę dalyviai tiesiog dingsta. Dalyvaudama Lietuvos Balse planavau, kad ir kada iškrisčiau, stengsiuosi palaikyti projekte gautą klausytojų srautą naujienomis ir koncertais. Atsirado naujų pažinčių su muzikos profesionalais, su kuriais galima kurti, augti kaip atlikėjai, išsikelti sau naujas svajones, tikslus. Taip pat, manau, atlikėjui be galo svarbu palaikyti muzikinę „formą” ir dalyvauti kuo daugiau koncertinėje veikloje, todėl labai džiaugiuosi kad būtent po projekto atsirado koncertų, kurie neleidžia užmigti ir dingti“,- pasakoja Gabija.

 

Atlikėja sako, jog dabartinis jos tikslas yra pirmiausia atrasti save ir suprasti, kokią muziką ji nori kurti.

 

„Tik besąlygiškai atvėrus vidų atsiranda tikrieji tavo muzikos klausytojai. Žinau, kad savęs paieškos bus nelengvos, bet nėra kitos išeities – muzika yra mano kelias. Viskas priklauso nuo mūsų pačių, man projektas davė puikų startą nuo ko pradėti ir tai yra man didžiausia dovana, kuria nuoširdžiai džiaugiuosi kiekvieną dieną“,- sako Gabija Lokytė tik dar kartą patvirtindama, jog tvirtas pamatas jos muzikinei karjerai jau padėtas, o pats projektas suteikė labai daug. 

 

 „Per gan trumpą laiką čia kiekvienas gauna didelį bagažą patirties. Taip pat ateina suvokimas, kad nieko scenoje nėra neįmanomo, o savaitė pasiruošimo pasirodymui yra labai daug. Čia išmoksti atiduoti save tiek fiziškai, tiek emociškai – ypač jeigu nori išpildyti didelę idėją scenoje su choreografija. Čia dirba nuostabi komanda žmonių, kurie kiekvienam sukuria sąlygas tobulėti ir būti išgirstiems. Lietuvos balso projektas yra tobula terpė atlikėjams, kurie nori tobulėti ir gauti vieną patį svarbiausią dalyką, be kurio praktiškai neįmanoma eiti muzikiniu keliu – patirtį“,- sako atlikėja, tuo pačiu paragindama, vis dar dvejojančius, neabejotinai dalyvauti jau paskelbtose atrankose į šeštąjį projekto sezoną.

 

Neįkainojamos patirties įgavusi atlikėja, sako, kad muzikoje sustoti net nežada ir nors šiandieną, muzikinių naujienų paskelbti dar negali,  planų turi tikrai ne vieną.

 

„Savo tolimesnių muzikinių planų kol kas atskleisti nenoriu, tačiau planuose tikrai yra ne viena autorinė daina. Labai džiaugiuosi, kad jau prasidėjo „Lietuvos Balso“ nugalėtojos Monikos Marijos turas, kuriame galime dar kartą susitikti su klausytojais ir pasidalinti šypsenom, muzika ir šokiais“,- sako Gabija, kuri jau kitą savaitę, kovo 23 dieną, kartu su Monikos Marijos turu pasirodys Kėdainių arenoje.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.