Antrą kartą į Lietuvos balsą sugrįžtanti Beatričė: “Po atstūmimo buvau sugniuždyta”

Antrą kartą į Lietuvos balsą sugrįžtanti Beatričė: “Po atstūmimo buvau sugniuždyta”

Jau šiandien LNK televizijos eteryje pasirodys antroji “Lietuvos balso” laida, kurioje aklųjų perklausų scenoje savo svajonės sieks daugiau nei penkiolika dalyvių. Tarp jų – savo balsu užkariauti mokytojų ir visų televizijos žiūrovų širdis bandys ir antrą kartą į projekto sceną sugrįžusi Beatričė Jevdokimovaitė. 

Pirmasis merginos bandymas praėjusiais metais buvo nesėkmingas – mokytojų kėdžių atsukti savo pasirodymu jai nepavyko. O po pasirodymo, tą kartą Leonas Somovas kalbėjo, jog dalyvei pritrūko labai ne daug ir neslėpė dvejonės, jog jau tuomet vis tik turėjo atsisukti.

Mergina atvira – tą kartą ji manė, kad sudužo visos svajonės ir net pradėjo dvejoti savo sugebėjimais muzikoje.

“Tik pamačiusi, kad nei vienas mygtukas nepaspaustas, aš supratau, kaip jaučiasi žmonės į kuriuos aš žiūrėdavau televizijos ekrane, kuriems mokytojų kėdės taip ir neatsisuka. Blogiausias jausmas buvo net nenulipus nuo scenos, o tiksint paskutinėms dainos sekundėms, atrodo tu padarysi viską, visus kalnus nuversi, bet kaip ir nieko jau nebegali pakeisti, nes pasirodymo laikas baigėsi. Iš pradžių labai verkiau, tada susitaikiau su tuo, kokius 3 mėnesius buvo dar sunku, aš buvau tikrai praradus pasitikėjimą ir tikėjimą savo jėgomis, kai kas nors nepavykdavo dainuojant, aš pradėdavau galvoti, kad tikrai nebeverta stengtis ir galbūt aš nesutverta tam ir visai nemoku dainuoti”,- skaudžiais atsiminimais po praėjusių metų nesėkmės Lietuvos balso scenoje dalinasi Beatričė.

Vis tik po kurio laiko, šios dvejonės savo sugebėjimais muzikoje baigėsi. Beatričė suprato, kad viena nesėkmė negali sustabdyti jos siekti savo svajonės ir nusprendė naujajam balso sezonui pasiruošti daug geriau nei pernai.

“Aš supratau, kad tai buvo tiesiog ne tas kūrinys, įtampa, aš supratau, kad viską galiu kuo puikiausiai ir tiesiog reikia tikėti savimi ir judėti pirmyn, mokytis. Dar prisimenu po laidos savo “Instagram” paskyroje parašiau, kad pasimokiau iš savo klaidų ir tikrai atidžiai išklausiau mokytojų pastabas, išanalizavau savo pasirodymą ir žinau, kodėl kėdes neatsisuko ir, kad kitais metais aš sugrįšiu su nauja jėga. Tačiau pripažinsiu – tada aš tikrai negalvojau grįžti į projektą šiais metais”,- atskleidžia Beatričė.

Mergina sako, jog ateiti į tą patį projektą, kuriame kartą jau nepavyko, vos po metų, prireikė išties daug drąsos, tačiau savo jėgomis šį kartą ji pasitiki labiau nei bet kada.

“Daugelis žmonių klausia kodėl išbandau projekte save antrą kartą ir kaip nepraradau pasitikėjimo po nesėkmės praeitais metais. Tai galiu pasakyti tik tiek, kad pasitikėjimo aš tikrai nepraradau, o net įgijau jo dar daugiau! Pradžioje tikrai buvo sunku ir liūdna, buvo minčių ar tikrai ateitį sieti su dainavimu, bet visą tai praėjo ir štai aš kitame sezone”,- džiaugiasi Beatričė ir išduoda, jog anketą į naująjį sezoną paskutinę minutę užpildė tik pastumėta mamos, o pati, vos po metų sugrįžti dar nebūtų planavusi.

Beatričė pasakoja, kad nepasisekus penktajame sezone, veiklos gimtajame Panevėžyje jai tikrai netrūko – atlikėja gavo ne mažai pasiūlymų koncertuoti savo mieste bei dirbti modeliu. Šią dieną ji tikra – savo ateitį ji nori sieti tik su muzika.

“Greitai brandos egzaminai, planuoju studijas užsienyje, tęsiu atlikėjos specialybę. Labiausiai traukia Skandinavija, ypač Švedija”,- būsimus planus atskleidžia Beatričė.

Ar pavyks jai šį kartą atsukti bent vieno mokytojo kėdę ar jos svajonei teks sudužti antrą kartą, išvysti galima jau šiandien 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.