Anglijoje dirbanti prodiuserė Klaudia Keziah „Lietuvos balse“: „Pirmą kartą dainuosiu lietuviškai“

Anglijoje dirbanti prodiuserė Klaudia Keziah „Lietuvos balse“: „Pirmą kartą dainuosiu lietuviškai“

 

 

Šį sekmadienį „Lietuvos balsas“ pradeda „dvikovų“ etapą – mokytojų dalyviai scenoje dainuos kartu. Vienu daugiausiai ovacijų susilaukusiu vakaro pasirodymu taps prodiuserės ir atlikėjos iš Anglijos Klaudios Keziah ir Beatričės Jevdokimovaitės duetas. Merginos iš naujo prikels seniai girdėtą Atlantos kūrinį „Mergaitės nori mylėt“.

 

„Norėjosi parinkti tokį kūrinį, su kuriuo jos gautų tarsi šaltą dušą, kad nebūtų viskas taip paprasta“,- savo sprendimą skirti tokią dainą merginoms komentavo Leonas Somovas.

 

Nors Beatričei lietuviškos dainos nėra naujiena, beveik visą gyvenimą Anglijoje praleidusi Klaudia, lietuviškai dainuos pirmą kartą.

 

„Vienintelis kartas, kai dainavau lietuviškai buvo dar mokyklos chore antroje klasėje. Lietuviškos muzikos klausiausi tik būdama vaikas, o su lietuviškomis dainomis daug geriau susipažinau tik Lietuvos balso projekte. Dabar manau, kad gauta daina buvo tik pliusas, pagaliau pirmą kartą padainavau gimtaja kalba“,- atvirtai pripažįsta muziką tik anglų kalba kurianti ir atliekanti Klaudia.

 

Atlikėja atvirai sako, jog gavusios šią dainą abi merginos neapsidžiaugė. Nei vienai ši daina nepatiko ir prisijaukinti ją sekėsi labai sunkiai.

 

„Beveik visi dalyviai tikejosi negauti šitos dainos, nors tai ir žinoma daina, bet man ir Beatričei ji nesukėlė jokių jausmų ar motyvacijos. Jautėme, kad nelabai įmanoma bus  parodyti savo vokalinius sugebėjimus su tokio stiliaus daina, o ir aranžuotė buvo truputį iššūkis. Bet nusiteikėm pozityviai ir žiūrėjom į pasirodymą, kaip į nuotykį ir išėjimą iš komforto zonos“,- pasakoja Klaudia Keziah.

 

Kad merginoms skirta daina yra tikras iššūkis, pripažino ir Leonas Somovas, todėl norėdamas eteryje parodyti gerą rezultatą ir pasirodymą padaryti tikrai įsimintiną, mokytojas drauge su merginomis šią dainą patobulino ir dvikovų laidoje pristatys naują jos versiją. 

 

Klaudia pripažįsta dėl šios dainos jaudinosi labiau nei bet kada – specialiai išvysti „dvikovų“ pasirodymo iš Anglijos atskrido ir jos mama. Klaudia ją vadina didžiausia savo gerbėja.

 

„Visada baisiausia dainuoti prieš mamą. Ji mane palaiko labiausiai, todėl ir man norisi jai suteikti malonumą manęs klausantis ir nenuvilti savo pasirodymu“,-  kalbėjo Klaudia.

 

Kaip nuskambės nauja senos dainos versija dviejų visiškai skirtingų atlikėjų lūpose – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.