Alternatyvus „Vilniaus Energijos“ pasirodymas „Tech Top 2018” scenoje: „Pristatysime naują išradimą“

Alternatyvus „Vilniaus Energijos“ pasirodymas „Tech Top 2018” scenoje: „Pristatysime naują išradimą“

Liko vos savaitė iki  inovatyviausio metų šou –  „Tech Top 2018” apdovanojimų, kuriuose žymiausi šou, muzikos, sporto ir verslo pasaulio veidai paskelbs ir apdovanos geriausią metų techniką, o ryškiausios muzikos žvaigždės inovatyvioje LED scenoje sukurs pasirodymus išskirtinai technologijų tema.

 

Šiemet „Tech Top 2018” apdovanojimuose alternatyvią muziką atstovaus elektroninės muzikos grupė „Vilniaus Energija“, kuri žada sukurti vieną netikėčiausių vakaro pasirodymų. Grupės lyderis Žygimantas Kudirka, geriau žinomas Mesijaus pseudonimu, patikina, kad tokio tipo renginys –  būtent jų sritis. Grupė ne kartą yra koncertuvusi neįprasto formato vietose ir rengusi ne vieną šokiruojantį pasirodymą.

 

„Mes jau ir esame tokio tipo atlikėjai, kad ne kartą koncertavome keistose vietose. Klipo pristatymas televizorių parduotuvėje vienu metu ant šimto ekranų, koncertas ant Lietuvos kino teatro stogo, koncertas troleibuse, pagal mūsų sudarytą maršrutą ir panašiai. Tad neįprastos vietos ar renginiai mūsų pasirodymams ypatingai tinka. Ne išmtis ir „Tech Top 2018” apdovanojimai, džiaugiamės galėdami ten pasirodyti su pačia naujausia muzika“,- intriguoja Mesijus.

 

Pasirodymo metu, grupė žada nustebinti – specialiai šiam šou, į „Siemens“ areną jie atsigabens naujausią savo pačių išradimą.

 

 „Pasirodymo metu pristatysime patį naujausią elementą, technologiją – automobilį iš mūsų būsimo klipo filmavimo. Tai bus specialus, būtent būsimajam, naujos dainos „Bepilotė mašina“ klipui perdarytas automobilis. „Tech Top“ apdovanojimų scenoje pamatysite mūsų interpretaciją, kaip ta bepilotė mašina galėtų atrodyti. Ši daina vienareikšmiškai atspindės distopinę artimos ateities viziją“,- apie būsimą šou kalba „Vilniaus Energijos“ nariai.

 

Atlikėjai sako, net neabejojantys, jog jie,  ko gero,  labiausiai šių apdovanojimų temą atitinkanti grupė, mat daugelis jų kūrinių – būtent technologijų tema.

 

„Šiuo atveju liko tik parinkti tinkamas dainas. Mūsų kūriniai vienaip ar kitaip susiję su technologijomis. „IQ daktas“, naujasis kūrinys „Dronas“ ir jau minėta „Bepilotė mašina“ – visą tai, kaip tik „Tech Top 2018” scenai”,- užtikrinti grupės nariai.

 

Mesijus intriguoja – žiūrovų laukia ir dar viena, ketvirtoji daina, tačiau kol kas, kas tai per kūrinys jis išduoti neketina ir žiūrovai jį išgirsti galės tik lapkričio 10 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje. Čia susirinkusiųjų laukia ne tik įspūdingas ateities šou, bet ir dar nematyta arenoje įrengta technologijų ir inovacijų paroda, leisianti iš arčiau susipažinti su didžiausiomis technikos naujovėmis.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.