Agnės Jagelavičiūtės šou  – staigmenos žiūrovėms: visiška išvaizdos transformacija ir nauja drabužių spinta

Agnės Jagelavičiūtės šou  – staigmenos žiūrovėms: visiška išvaizdos transformacija ir nauja drabužių spinta

 

Jau gruodžio 4 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks analogų šalyje neturintis Agnės Jagelavičiūtės stiliaus šou „Lažinamės, tu turi ką apsirengti“. Dar niekuomet nematytame formate, lydimame netikėtų atlikėjų ir artistų pasirodymų, Agnė Jagelavičiūtė pristatys naujausią savo knygą apie stilių „Tu turi, ką apsirengti“ ir atskleis svarbiausias stiliaus taisykles.

Ką rengtis ir ko tikrai nesirengti skirtingiems figūros tipams, kaip atlikti savo spintos reviziją, kokie drabužiai tiesiog privalo būti kiekvienos moters spintoje, su kokiais iš mados išėjusiais „trendais“ laikas atsisveikinti, kaip reikia apsipirkinėti, kad visuomet turėtum, ką apsirengti, kaip visuomet pataikyti į teisingą aprangos kodą ir kas stilinga grožio srityje – tik keletas iš temų kuriomis savo šou kalbės viena ryškiausių stiliaus ikonų.

Be stiliaus patarimų, netikėtų šou elementų bei muzikos žvaigždžių pasirodymų, kuriuos kol kas Agnė nori palikti paslaptyje, renginio organizatoriai žada ir ne vieną staigmeną žiūrovėms. Šou pradžioje Agnė paskelbs vieną laimingąją, kuriai geriausi savo srities grožio ir stiliaus profesionalai suteiks visišką išvaizdos ir stiliaus transformaciją.

„Savo socialinių tinklų paskyrose jau greitai paskelbsiu konkursą, kurio metu kviečiu visas į šou bilietus nusipirkusias moteris, trokštančias atsinaujinti, registruotis užpildant specialią formą. Vieną laimingąją šou metu pakviesiu į užkulisius, kuriuose didžiulė profesionalų komanda ją pakeis nuo galvos iki kojų. Čia kalbame apie šukuoseną, makiažą ir žinoma visiškai naujus drabužius, kurie pabrėžtų geriausias laimėtojos savybes“,- apie vieną iš staigmenų žiūrovėms pasakoja Agnė Jagelavičiūtė.

Tačiau tai – ne vienintelis siurprizas renginio metu. Agnė Jagelavičiūtė vienai žiūrovei dar iki šou atliks spintos reviziją, o renginio metu padovanos visiškai naują garderobą.

„Bilietus nusipirkusių moterų netrukus laukia ir dar vienas konkursas, kuriame viena nugalėtoja galės laimėti savo spintos reviziją. Tai reiškia, kad aš atvyksiu į jos namus ir peržiūrėsiu visą spintos turinį bei atrinksiu drabužius, kurie jai netinka, yra morališkai pasenę ar visiškai išėję iš mados. Tačiau staigmenos laukia ir kitų – renginio partneris akinių parduotuvė „Fielmann“ ruošia loteriją. Joje žiūrovės turės galimybę laimėti garsiausių dizainerių akinius, kuriuos vienai laimingajai čia pat scenoje priderinsiu prie jos veido tipo ir stiliaus“,- apie staigmenas renginio metu pasakoja Agnė Jagelavičiūtė.

Pirmasis Lietuvoje stiliaus šou „Lažinamės, tu turi, ką apsirengti“ jau gruodžio 4 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje. Bilietai į

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.