Agnė Jagelavičiūtė rengia analogų Lietuvoje neturintį stiliaus šou

Agnė Jagelavičiūtė rengia analogų Lietuvoje neturintį stiliaus šou

 

Gruodžio 4 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks visiškai naujo formato stiliaus šou „Lažinamės, tu turi ką apsirengti“, kurį kartu su kūrybos namais ELITAZ kuria stilistė, dizainerė, mados žurnalo „L’Officiel“ vyriausioji redaktorė, laidų vedėja ir knygų autorė Agnė Jagelavičiūtė. Čia ji ne tik pristatys naujausią savo knygą apie stilių „Tu turi ką apsirengti“, bet ir dar niekuomet nematytame formate, lydimame netikėtų šou ir muzikos pasirodymų, kalbės apie pagrindines stiliaus ir mados taisykles bei atskleis tai, kas moterims svarbiausia – kaip iš savo turimų drabužių spintoje, kurti derinius, vertus stiliaus žurnalų puslapių.

 

„Aš labai noriu pasidalinti savo žiniomis. Yra dalykų, kuriuos tu sukaupi per savo gyvenimą, kuriuos tu labai aiškiai žinai. Yra dalykų, kuriems tau tiesiog nereikia ruoštis. Aš, žinoma, tikrai bijau kalbėti prieš tokią minią žmonių, bet aš aiškiai suprantu, kad dalykai, kuriuos noriu papasakoti, yra mano kraujyje. Aš esu pripratusi apie juos kalbėti, man tai savaime suprantama, tačiau kitiems ne, todėl noriu apie juos papasakoti. Noriu, kad moteris atsistojusi prie savo spintos jaustųsi ne įsitempusi, o atsipalaidavusi. Šis renginys vyksta pirmą kartą – vien dėl to jau verta jį pamatyti. Jaudinuosi, kai kuriamas toks naujas dalykas. Aš pati nežinau, kaip atrodo pamoka su šou elementais, bet mes labai norime, kad žiūrovai neturėtų laiko kada žiovauti“,- su jauduliu apie didžiulį būsimą šou kalba Agnė Jagelavičiūtė.

 

Pirmą kartą šalyje rengiamame tokio formato šou, Agnė drąsiai mes iššūkį visoms Lietuvos moterims ir sieks galutinai įrodyti – jos tikrai turi kuo apsirengti. Šou autorė pripažįsta, jog pati žodžiu „tendencijos“ netiki, tad ir šiame renginyje kvies ne jų vaikytis, o siekti pažinti stilių, kuris kiekvienos moters kasdienybę padarys žymiai lengvesnę.

 

„Tiesą sakant, iš tikrųjų galiu lažintis, kad atėjus prie kiekvienos moters spintos aš rasčiau mažiausiai dešimt derinių, kurie jas pačias sužavėtų. Čia paprasčiausias taisyklių rinkinys, gal net ne taisyklių, o paprasčiausiai mažo jausmo, kaip ką derinti. Ir aš pabandysiu tai paaiškinti“,- sako Agnė Jagelavičiūtė.

 

„Lažinamės, tu turi ką apsirengti“ – taip šou pavadintas tikrai ne be reikalo. Būtent šis pareiškimas tapo ir pirmosios Agnės Jagelavičiūtės knygos apie stilių pavadinimu. Autorė drąsiai teigia – tai ne dar viena mados biblija, tačiau priešingai – tai knyga, kuri skirta tikrai ne visiems.

 

„Reikia drąsos pripažinti, kad negali parašyti knygos visiems. Ši knyga ne tiems, kas tikisi, kad čia bus mados istorijos, ne tiems, kurie tiki, kad čia bus aprašyti kieti dizaineriai. Ši knyga tiems, kurie tiki, kad paprastos stiliaus taisyklės padeda gyventi. Ši knyga apie tas stiliaus taisykles, kurios padės kiekvieną rytą paversti lengvu ir jaustis laimingai“,- apie naująją savo knygą pasakoja Agnė.

 

Lažintis, kad kiekviena turi ką apsirengti, Agnė Jagelavičiūtė kviečia jau gruodžio 4 dieną į analogų šalyje neturintį efektingą stiliaus šou Vilniaus „Siemens“ arenoje. 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.