A. Juškėnaitės socialinis eksperimentas pažinčių svetainėse: ištvėriau tik tris dienas

A. Juškėnaitės socialinis eksperimentas pažinčių svetainėse: ištvėriau tik tris dienas

„Lietuvos balso“ atradimas ir VLOG‘erė Agnė Juškėnaitė kaip ir kiekvieną penktadienį kūrybos namų „ELITAZ“ „Youtube“ kanalo sekėjus džiugina nuotaikingais VLOG‘ais. Šįkart mergina nusprendė patyrinėti pažinčių portalus. Ar tiesa, jog ten galima sutikti tik visokio plauko keistuolius, kurie nepadoraus turinio žinutėmis stengiasi sužavėti kiekvieną naujų pažinčių ieškančią merginą? O gal netikėtai jai pavyks rasti išrinktąjį?

„Nutariau atlikti dviejų savaičių eksperimentą, tačiau ištvėriau vos tris dienas!“ – pokalbį juokaudama pradeda ekperimento autorė. Anot pašnekovės, ji susipažįsta su žmonėmis visur – tik ne pažinčių portaluose. O, pasirodo, būtent jie yra išeitis merginoms, kurios skundžiasi vyriškosios lyties dėmesiu: „Tereikia prisiregistruoti, įsidėti nuotrauką ir amžiams išjungti savo telefono garsą, nes kas trisdešimt sekundžių gausite po šešiadešimt žinučių“, – intriguoja pašnekovė.

Bet visgi ar tie kandidatai verti dėmesio? Ir kaip patikrinti ar tokių pačių romantiškų žinučių donžuanai nenusiunčia dar šimtui kitų simpatijų? Į šį klausimą Agnė neatsako, tik šelmiškai šypsosi: „Atrodo, kad kai kurie rašo tą pačią žinutę dar šimtui moterų ir po to nė nesusigaudo, į kokį klausimą gavo atsakymą.“

Kokie buvo įdomiausi eksperimento „perliukai“, koks yra tipinis pažinčių puslapio vartotojas ir į kokias kategorijas Agnė suskirstė visus šių portalų vyrus? Visą tai pamatysite jos naujausiame VLOG‘e čia:

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.