Penktojo „Lietuvos Balso“  sezono nugalėtojo titulas atiteko Monikai Marijai Paulauskaitei

Penktojo „Lietuvos Balso“  sezono nugalėtojo titulas atiteko Monikai Marijai Paulauskaitei

Sausio 14 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje audringai nuskambėjo kokybiškiausio muzikinio projekto šalyje – „Lietuvos Balso“ finalas. Keturi geriausi šalies balsai – Monika Marija Paulauskaitė, Gražvydas Sidiniauskas, Gabija Lokytė ir Kaia su Paulina duetas įnirtingoje kovoje išsiaiškino, kuris iš jų, per keturis projekto mėnesius sugebėjo susirinkti didžiausią būrį gerbėjų.

Geriausio šalies balso titulas, turas po Lietuvą su Vilniaus Bigbendu ir LNK įsteigtas prizas – 15 tūkstančių eurų šį vakarą atiteko Monikai Marijai Paulauskaitei,  kuri tapo absoliučia žiūrovų balsų lydere.

Tiesioginėje transliacijoje iš Vilniaus „Siemens“ arenos, netrūko staigmenų. Viena jų tapo, vos kelioms valandoms iki finalo įvykusi Gražvydo Sidiniausko išpažintis– atlikėjas atvirai pripažino, kad ilgus metus slėpė savo seksualinę orientaciją, tačiau šį vakarą, prieš žiūrovus stojo toks, koks yra iš tikrųjų ir atliko grupės Queen dainą „Show must go on“. Visa arena Gražvydui plojo atsistojusi, išreikšdami palaikymą.

Dar vienu netikėtumu „Lietuvos Balso“ scenoje tapo kartu su Vaidu Baumila pasirodžiusi „X Faktorius“ nugalėtoja Monika Pundziūtė. Rolando Mackevičiaus klausimas kito projekto laimėtojai buvo taiklus – ko ji iš savo patirties, galėtų palinkėti viso projekto nugalėtojui. „Be abejonės reikės labai daug dirbti. Žinai, kas sunkiausia? Išlikti savimi. To labai ir palinkėčiau nugalėtojui“,- po pasirodymo kalbėjo Monika Pundziūtė.

Po keturių pirmųjų dalyvių pasirodymų, pirmojo etapo balsavimas buvo stabdomas ir jau tuomet projektą turėjo palikti mažiausiai balsų surinkęs dalyvis – jomis tapo KAIA ir Paulinos duetas.

„Būkit tikros, aš jūsų nepaleisiu“,- dar po pirmojo merginų pasirodymo sakė jų mokytojas Leonas Somovas.

Paskelbus viso projekto nugalėtoją, vyko spaudos konferencija, kurioje dalyvavo projekto prodiuseris Gediminas Jaunius, Donatas Montvydas ir Monika Marija Paulauskaitė.

„Tikrai labai aišku, kad balsavimas buvo toks gausus, kad jis buvo šimtu procentų objektyvus. Mes labai džiaugiamės rezultatais. Du dalykai penktajame sezone buvo ypatingi: džiaugiamės gavę tokius mokytojus, kurie kiekvienas įnešė į mūsų projekto unikalumo, o taip pat žmones, kurie atėjo į Balsą. Monika yra tai, ką jie įkūnija, buvo tiek daug gerų balsų, kurie buvo verti kautis dėl šio titulo. Tikiuosi ir Monika padrąsins kitus ateiti į šeštą sezoną. Neturime nei šešėlio abejonės, dėl to, kas šiandien tapo nugalėtoju“,- kalbėjo Gediminas Jaunius.

„Aš tiek kartų dainavau tokias nerealias ir sunkias ir emocingas dainas, kad toks jausmas, jog viską atidaviau ir džiaugiuosi savo darbu. Tikėjausi, kad laimėsiu, nežinojau, kad tai įvyks. Visi turėjome labai daug palaikymo, todėl buvo labai sunku pasakyti, kuris iš mūsų bus laimėtojas“, -po laimėjimo spaudos konferencijoje kalbėjo Monika.

Kokia pirma mintis šovė nugalėtojai į sužinojus rezultatus, Monika nenustebina.„Vau, negalėjau tuo patikėti. Jaučiausi kažkur išskridusi“,- trumpai atsakė nugalėtoja.

Paklausta, ką darys su laimėtais penkiolika tūkstančių eurų, Monika patikino, kad skubėti nesiruošia. „Aš neskubu to piniginio prizo kažkur dėti. Esu toks žmogus, kuris palaiko ir sugalvoja, koks bus tikslas. Bet kokiu atveju, investuosiu į save, bet kur tiksliai kol kas nepasakysiu“,- atvirai sakė Monika.

Donatas Montvydas, sakė, kad tikrai žinotų, kur prizą galėtų išleisti. „Parduočiau savo monitorius, kurie kainuoja tiek pat, prisidėčiau dar penkioliką ir nusipirkčiau naujus monitorius. Gal tada ir Selas su manim sudainuotų gyvai“,- juokdamasis kalbėjo Donatas Montvydas, jau trečią sezoną tapęs tuo mokytoju, kurio dalyvis nugalėjo projektą.

„Aš manau, kad žmonės taip nebalsuotų, jei jie galvotų, kad kažkas neskaidru. Manau visi suvokė, kad viskas vyksta, kaip turėjo vykti. Tokiu dalykų numatyti negali. JI man buvo nuo pat pradžių favoritė, tačiau iš praktikos žinome, kad favoritas dažnai eigoje nueina žemyn. Tačiau ji – abejonių man nekėlė nuo pat pradžių“,- spaudos konferencijoje kalbėjo Donatas Montvyas, paklaustas ar tikėjosi Monikos pergalės.

Donatas Montvydas patikino, kad į savo finalistę investavo iš tiesų daug – tiek laiko, tiek finansine prasme.  „Kai kurie sprendimai išeidavo iš biudžeto ribų, aš investuodavau į juos pats, kad padarytume maksimum gerai. Šį sezoną, savo dalyviams skyriau daugiau laiko, nei bet kada anksčiau“,- kalbėjo Donatas Montvydas

Ar Monikai dėl projekto teko paaukoti daug, mergina atsako tiesiai: „Daugiausiai paaukojau tai laiko, nes teko susistabdyti savo studijas, pasvėriau savo prioritetus ir žinau, kad muzika – mano didžiausias prioritetas. Daugiau nenukentėjo niekas. Dariau viską, ką galėjau ir rezultatai matosi. Donatas juokauja, kad aš seku jo pėdom, nes jis iš savo akademinių atostogų taip ir negrįžo“,- sako prancūzų kalbos filologiją universitete studijuojanti devyniolikametė Monika.

Paklausta nuomonės apie Donatą, nugalėtoja, kaip visada neslėpė didžiausių simpatijų ir meilės.  „Man atrodo ne veltui jis yra tas mokytojas, kurio dalyviai laimi jau kelintą sezoną iš eilės. Jis turi savo strategiją – dėl to jis yra neįveikiamas mokytojas“, – užtikrintai kalbėjo Monika.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.