Linas Adomaitis ir Arina K95 šou: patikėkite, visa Žalgirio arena bus euforijoje.

Linas Adomaitis ir Arina K95 šou: patikėkite, visa Žalgirio arena bus euforijoje.

 

Bliuzo karalienė Arina, balandžio 23 dieną sugrįžta į didžiąją sceną sudrebinti visos Kauno Žalgirio arenos. Grandioziniame Lietuvos krepšinio 95-erių metų jubiliejui skirtame šou K95, ji pasirodys kartu su įspūdingą šou dalį ruošiančiu Linu Adomaičiu.

 

„Ariną labai gerbiu ir myliu dėl daugybės priežasčių. Ji – pirmoji lietuvė tarptautinėje arenoje pelniusi aukščiausius estradinės muzikinius apdovanojimus. Berods, nelabai kas ir pasiekė aukštesnių rezultatų. Arina yra karalienė, ji nešioja bliuzo primadonos karūną, kurios niekas nežada nuimti“,- apie atlikėją atsiliepia Linas Adomaitis.

 

Dainininkas išduoda ir ne visiems žinomą faktą – būtent Arina buvo tas žmogus, pastūmėjęs ir įkvėpęs atlikėją savo gyvenimo kelią sieti su muzika.

 

„Dar būdamas dvyliktokas, pastūmėtas savo mokytojos susitikau su Arina ir padainavau jai savo šedevrą (kaip man tada atrodė) klausdamas ar verta tęsti kelią su dainavimu. Niekuomet nepamiršiu to, ką ji tada pasakė: “Kai dainuosi ateity didelėse salėse, žiūrėk į žmones kaip lyderis. Lyderiai žmonėms patinka. Ir visuomet ignoruok skeptikus, kritikus ir kitus idiotus, įsivaizduok, kad jų nėra. Atlikėjas ir publika yra viena. Tai yra muzikos esmė.” Ji mane pagyrė ir man tai buvo labai svarbu. Labai. Po šio susitikimo motyvacijos lygis buvo susprogdinęs visus mano vidinius indikatorius. Ir tai mane labai stipriai pastūmėjo dainuoti. Aš puikiai suprantu šių dienų jauną sielą, kuriai garsus žmogus gali įkvėpti drąsos ir stiprybės.“,- su nostalgija pirmą susitikimą prisimena Linas Adomaitis.

 

Balandžio 23 dieną, įspūdingame specialiai K95 renginiui Lino Adomaičio ruošiamame šou nuskambės legendiniai Lietuvos krepšinio hitai, todėl ir daina, kurią atlikėjas atliks su Arina aiški – po dviejų metų pertraukos Žalgirio arenoje  gyvai nuskambės  vienas žymiausių krepšinio himnų „Kad būtų Žalgiris“.

 

Adomaitis prisimena, jog tuomet, kai gavo užsakymą parašyti himną Žalgirio komandai, dvejonių, kas galėtų geriausiai sudainuoti šią dainą jam net nekilo: „Pasiūliau idėją, kad himną įdainuotų moteris. Sakau, geriausiai tai padarys Arina. Pradžioj buvo natūrali nuostaba, maždaug: “Kaip čia dabar vyrų krepšinio komandos himną dainuos moteris?” Sakau: “Ji taip sudainuos, kad visa halė klyks ir rausis plaukus.“Taigi įrašėm himną, kuris, tiesą sakant, yra vienas gražiausių ir ryškiausių Kauno “Žalgirio” komandos himnų iki šių dienų.“

 

Pati Arina simpatijų Adomaičiui taip pat neslepia – dainuoti kartu jai didžiulis malonumas, o atlikti šią dainą visiems tą dieną arenoje susirinkusiems krepšinio grandams ir mylėtojams – didžiulė garbė. „Be galo nuoširdžiai džiaugiuosi Lino pasiekimais muzikoje. Gerbiu jį kaip žmogų ir super profesionalą. Žaviuosi jo kūryba, indėliu į kūrybinį krepšinio palikimą ir seku jo kelią. Man labai didelė garbė bus ir vėl dainuoti šią dainą, dovanoti ją tautai. Kiekvieną kartą, kai ją atlieku, šiurpuliai laksto po visą kūną. Tai kažkas tokio!”.

 

Kaip K95 šou nuskambės himnas Žalgiriui, Linas Adomaitis nori išlaikyti paslaptyje, tačiau intriguoja pažadu: „Balandžio 23 d. šis himnas skambės taip, kaip niekada dar nėra skambėjęs. Aš būčiau įžūlus niekšas, jei išduočiau detales, kaip mes su Arina atliksime šį himną. Bet patikėkite, visa Žalgirio arena bus euforijoje, tą tai aš tikrai pažadu.”

 

Grandioziniame šou įspūdingas programas taip pat ruošia Džordana Butkutė ir SEL. K95 šou – jau balandžio 23 d. Kauno Žalgirio arenoje ir tiesiogiai per TV3. Čia bus visi!

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.