Monika Marija

Monika Marija Paulauskaitė – devyniolikametė atlikėja, savo balsu ir žemaitišku nuoširdumu, penktajame „Lietuvos balso“ sezone užkariavusi visos Lietuvos širdis ir užtikrintai iškovojusi nugalėtojos titulą.

Talentinga, išskirtinio vokalo atlikėja, laisvai kalba septyniomis kalbomis, groja fortepijonu, gitara ir būgnais. Penktajame projekto sezone, pelnė visų keturių  mokytojų simpatijas ir geriausius įvertinimus už profesionalų vokalo valdymą, teatrališkumą ir ekspresiją scenoje bei pripažinta, kaip viena perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje.

Vos pasibaigus projektui, atlikėja užtikrintai žengia į šių metų „Eurovizijos“ sceną, su Erica Jennings jai patikėta daina „The Truth“, su kuria tiki, jog įrodys, kad gali pelnyti ne tik visos Lietuvos, bet ir visos Europos simpatijas.

Kovo mėnėsį, Monika Marija, surengs grandiozinį turą po Lietuvą, kuriame kartu su Vilniaus Bigbendu, gražiausiais kūriniais papasakos savo sėkmės istoriją ir dar kartą įrodys, jog jos balsas iš savo vietų gali pakelti visas didžiąsias šalies arenas. Artimiausiuose planuose – net dviejų naujų solinių kūrinių premjeros, su kuriais atlikėja pristatys, savo individualų muzikos stilių, tapsiančiu jos, kaip atlikėjos, karjeros pamatu.